Loading...

Web Tasarım

/Web Tasarım
Web Tasarım2018-11-09T16:55:52+00:00

WEB TASARIM

Web tasarım

WEB TASARIM

Web tasarım, Günümüzün gelişen teknelojisi ile firmaların ve sektörlerin en başarılı pazarlama metodlarından biri olmuştur. Web tasarım işi bir programlama ve pazarlama mantığı üzerine kurgulanmalıdır. Aksi takdirde firmanız adına kurulmuş bir web sitesi sizleri internet ortamında görünmüz bir firmaya dönüştürecektir.

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısı yüzde 13 artarak 54.3 milyona erişti.

Bu kadar büyük bir pazar varken hali hazırda her firmanın, bu ortak pazarın içinde olması günümüz teknelojisiyle beraber ihtiyaç değil zorunluluk haline gelmiştir.  Ancak her sektörde olduğu gibi firmaların  çalıştıkları ajansların web tasarım, Grafik tasarım, Seo ve Pazarlama yönetimi gibi konulara bütünüyle hakim olması gerekir. Biz bordo-web olarak bünyemizde vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili gerekli tecrübe ve birikime sahip personeller ile uzun yıllardır Dijital medya sektöründe hizmet vermekteyiz.

Her web sitesi kullanıcılarına güven aşılamalıdır. Ancak kurumsal web sitelerinde bu biraz daha üst seviyede olmalıdır. Kurumsal web siteleri daha çok güvene dayalı ve kullanıcı kolaylığına hitap etmelidir. Öncelikle firmanın bulunduğu sektör iyi analiz edilmeli ve elde edilen doneler ile birlikte gerekli yol haritası çıkarılmalıdır. Kurumsal web sitesi  firmayı ve hizmetleri net ve anlaşılır  bir dil ile net bir şekilde kullanıcılarının kafasında soru işareti birakmadan anlatabilmelidir.

Bireysel web siteleri yapı itibari ile  hizmet veya kuruluşa hizmet etmedikleri için genellikle çoğu proje odaklı olmaktadır. Aslında buda bir pazarlama veya stratejiye ihtiyaç duyduğu anlamına gelmektedir. Bu noktada bordo web’ in sizlere sunduğu bir çok fırsat bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir bilgi talep edebilirsiniz.

Bu işletmeler aslında şuan TÜRKİYE’ de çok fazla kullanılmadığını düşündüğümüz bir çok fırsata sahip firmalar. Tabi bu sizde merak uyandırdı bunu duyar gibiyim sizler için bunu örnekler vererek açıklayacağım. Örnek ; Bir maatbacı lokal olarak hizmet vermekte, bu aslında firmalar için bir fırsat büyük firmalar genelde sizlerin anahtar kelime öbeklerinizde ana terimlere kitlenmekte ” Kartvizit ” sizler için bu ” Bağcılar kartvizit ” şeklinde olmalıdır. lakasyon olarak seo yapıldığında çoğu işletmenin %50 oranında bir ciro artışı olduğunu görmekteyiz. sizde bu pazarlama metodundan faydalanmak isterseniz bordo-web  cağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

  • %100 responsive

  • Mobil uyumlu

  • SEO uyumlu

  • Yenilikçi harika tasarımlar

Web tasarım ajansı

Web tasarım ajansı olarak hizmet veren bord-web sektöre 2014 yılında girmiş ve sürekli kendini güncelleyerek web tasarım ajansı olarak hizmet vermektedir. Bordo-web sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapı kurmuştur. Biz ajans olarak çalıştığımız firmaların bazıları ile projelerimizi ortak yürütmekteyiz. Hizmet verdiğimiz her müşteri bizim için ilk müşterimiz kadar değerlidir. Web tasarım ajansı  olarak neredeyse her sektörde bir firma ile çalışmaktayız bu bize kendimizi geliştirebilmek açısından çok şey kattı diyebilirim. Mevcut sektörlerin tamamıyla alakalı firmamızda veriler bulunmaktadır.

Web tasarım

Web sitesi yapan ajans 

Bu başlık ile google da arama yapığınızda bordo-web tarafından yapılmış bir çok web sitesi ile karşılaşabilirsiniz. TÜRKİYE’ de web sitesi ile alakalı doğru bilinen bir çok hata yapılmaktadır. İncelediğimiz web sitelerin çoğunun bir plana sahip olmadığını veya firmanın yükselmesi, iş gücünün artırması veya marka bilinirliğinin yükselmesine fayda sağlamadığını gördük. Her web sitesi hedef odaklı tasarlanmalıdır. Aslında size bu konuda bir örnek vermek istiyorum. Bir kuyumcu işletmecisi olduğunuzu düşünün ve kendinize sanal bir mağaza açtığınızı hayal edin. Bu web sitesinin kurgusu güvene dayalı olmalıdır. Kullanıcının aklına takılan sorulara net bir dil ile cevap verebilmelidir. Satın alınan ürünün iade politikasını müşteri görmeli ve güvene dayalı bir ticaret olduğunu lanse edebilmelidir. Web site tasarımları, kullanıcı ile ortak bir dilde konuşabileceği bir kapasitede çalışmalıdır.  Bu kurallar ancak doğru bir plan ile tasarlandığında firmanın başarısıyla sonuçlanabilir.

WEB TASARIM İLE BAŞARIYI YAKALA 

CİRO ARTIŞ ORANLARI 89
MARKA BİLİNİRLİĞİ 82
ETKİLEŞİM ARTIŞI 70

Firmanızı başarıya taşımanın en ideal yollarından biri olan internet sitesi sizlere çok ve işinizi bir anda hedefinize ulaştırabilecek bir pazarlama ağıdır. Doğru kurgulanmış bir web sitesi mağzanızın yada lokasyonunuzdan daha değerli bir hal alabilir. Günümüz teknolojisinde  her geçen gün internet kullanımı artmakta ve daha cazip hale gelmektedir. Sizlerin ve firmanızın bir an önce bu iletişim ağında aktif hale gelmeniz firmanızı ve kendinizi bundan sonraki sürece daha iyi hazırlayacaktır.

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısı yüzde 13 artarak 54.3 milyona erişti.

Bu rakamlar her geçen yıl artmaktadır. Sizde firmanıza bir sıçrama kazandırmak isterseniz bordo-web iletişim hizmetleri ile görüşüp hizmetlerimizden ve ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

İŞ ÖRNEKLERİ

BLOG

KURUMSAL WEB SİTESİ

KURUMSAL FİRMALARA ÖZEL WEB ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal kimliğinin tüm hatlarıyla web sitesinde görünmesini isteyen firmalar için özel tasarımlar yapıyoruz.

KÜÇÜK İŞLETMELERE ÖZEL WEB SİTESİ

BAHARATÇI ve AKTARLAR

Baharatçı ve aktar web sitesi örneği, Bu temamız da baharatçılar aktar ve kurutulmuş gıda satanlar için tasarlanmış oldukça işlevsel bir e-ticaret sitesidir.

BİREYSEL WEB SİTESİ

BİREYSEL WEB SİTESİ ÖRNEKLERİ

Öğretmen, avukat, diş doktoru ya da kendi işini bireysel olarak yapan kişiler için tasarlanmış web site temalarımız ile kendinizi anlatan mükemmel web sitesine sahip olabilirsiniz.

E-TİCARET SİTESİ

E-TİCARET SİTESİ ÖRNEKLERİ

Ürünlerinizi sanal mağazada sergileyip satışlarınızı artırmanız artık çok kolay! Yüzlerce tema içerisinde kendinize uygun olan temayı seçip harika bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ

İLETİŞİM

34400 Güneşli-İSTANBUL

Telefon: 0532 450 84 03
Email: iletisim@bordo-web.com@example.com
Web: www.bordo-web,com.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]