Online katalog tasarım

//Online katalog tasarım

Online katalog tasarım

Online katalog tasarım

Online katalog tasarım hizmeti satın almak isterseniz bu süreci www.bordo-web.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin başlaması için tasarım departmanı ile kontak kurmanız ve gerekli doneleri personelimizi iletmeniz gerekmektedir. Peki online katalog tasarım için gerekli doneler nedir.

  1.  Firmanızın ve ürünlerinizin tam olarak tanımı.
  2.  Firma bilgileriniz.
  3.  Ürünlerininizin profosyonel çekimleri
  4.  Katalog’ da anlatılmak istenilen bilgiler
  5.  İmaj çalışmaları

Bu doneler tasarım personelimize gönderildikten sonra süreç başlamaktadır. İşin büyüklüğüne göre teslim süresi değişmektedir. Ancak azami süre 5 ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Online katalog tasarım her geçen gün firmaların vazgeçilmez hizmet biçimlerinden biri olmaktadır. Ürünlerinizi şık ve anlaşılır sergileyebilmek açısından online katalog çok önemli bir hizmet biçimidir.

Online katalog nerelerde kullanılır

Online katalog nerelerde kullanılır? Bu sorunun cevabı aslında çok değişkendir. Ürünlerin reklamını ve tanıtımını mail , Web siteniz, sosyal medya gibi internet ortamında tanıtmanızı sağlayacak en önemli hizmet biçimidir. Online katalog pazarlama sitratejisi olarak her geçen gün tercih noktasında daha başarılı olmaktadır. Çalıştığımız firmalardan aldığımız yorumlar bu tekniğin kullanıldığında şirketin gelir oranlarını arttırdığını net bir şekilde göstermektedir.

Online Katalog tasarım fiyatları

Online katalog tasarım fiyatları ; Firmanızın iş güçüne bağlı olarak değişmektedir. Yapılan bazı kataloglar içerisinde barındırdığı ürün ve hizmet açısından çok büyük olabilmektedir. Dolayısıyla fiyatlar çalışılacak firmanın iş güçüne ve ürün gamına bağlı değişiklik gösterebilir. Online katalog fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

By |2018-11-08T13:51:10+00:00Kasım 8th, 2018|Genel|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment