Loading...

E-Ticaret

/E-Ticaret
E-Ticaret2018-10-27T18:49:05+00:00
Web tasarım

E-TİCARET

Ürünlerinizi internete taşımak artık çok kolay!  Aklınızdaki e-ticaret sitesini sizin için  hazırlıyoruz.  Sanal mağazaların artık  çok hızlı bir şekilde arttığı bu günlerde artık e-ticaret  ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Nedeni ise  alışveriş alışkanlıklarının değişmesi olarak gösterebiliriz. Herşey de olduğu gibi herhangi bir ürünü nereden bulunabileceğide internet aracılığıyla öğrenilmektedir.  Doğru kurgulanmış bir e-ticaret sitesi ile hedef kitlenize kolayca ulaşıp satışınızı çok ciddi oranlarda artırabilirsiniz.

Öncelikle hali hazırda ürünlerini perakende satan bir firmaysanız işiniz çok kolay… Yapacağınız şey sadece web adresiniz üzerine yeni bir e-ticaret platformu kurmak olacak, eğer web siteniz yoksa hemen yeni bir alan adı alıp sürece başlayabilirsiniz.

Firma değil de şahıs iseniz öncelikle şirket açılışı yapıp daha sonrasında alan adı kiralayıp süreci başyatmak olacaktır. Konuyla ilgili detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Başarılı bir e-ticaret sitesi oluşturmak ancak satışını yaptığınız ürünlerin kalitesi kargolama hızınız ve stok takibinizle olur, Bunun yanı sıra profesyonel kurulum, danışmanlık ve Seo hizmeti ile işinizi ve satışlarınızı çok yukarılara taşıyabilirsiniz.

Bordo Diital medya olarak bir e-ticaret sitesini A’dan Z’ye bütün aşamalarıyla kendi bünyemizde tasarlayabiliyoruz. E-ticaret sitesinin tasarımı, kurulumu, ürün kategorilendirilmesi, ürünlerin sayfalara eklenmesi, google’da ilk sıralarda çıkması gibi hizmetmerin tamamını müşterilerimize sunmaktayız.

GİYİM MAĞAZASI E-TİCARET SİTESİ

Giyim sektöründe olan firmalarımıza özel geliştirilmiş e-ticaret çözümleri burada. İster tekil mağaza olun isterseniz üretim yapan fabrika olun işletmenize özel çözümler sunmaktayız.

Örnekleri Görmek İçin Tıklayın  

GIDA SEKTÖRÜ E-TİCARET SİTESİ

Gıda sektöründe hizmet veren firmalar için özel geliştirilmiş temalar ile markanızı güçlendirecek satışlarınızı artıracak tasarımlar sunmaktayız. Fastfood, doğal ve bitkisel ürünler, yöresel ürünler, süt üretimi yapan çiftlikler, organik tarım yapan firmalar ve daha birçok sektörde hizmet veren firmalarımız için özel tasarımlar ve e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Örnekleri Görmek İçin Tıklayın  

TEKNOLOJİ  SEKTÖRÜ E-TİCARET SİTESİ

Teknoloji ve bilişim sektöründe hizmet veren firmalarımıza özel tasarlanmış e-ticaret paketimiz ile bilgisayar ve yedek parçası, ses sistemleri, tv beyaz eşya, 3D print gibi birçok iş için çok rahat bir şekilde kurabilirsiniz.

Örnekleri Görmek İçin Tıklayın  

İTHAL ÜRÜN E-TİCARET SİTESİ

Yurt dışından getirmiş olduğunuz bir ürünün satışını internet üzerinden yapabilirsiniz. Etkileyici tasarımlarla mükemmel bir e-ticaret sitesi oluşturup hem ürünler hakkında detaylı bilgi verip hemde online olarak satma fırsatı vermektedir.

Örnekleri Görmek İçin Tıklayın  

BLOG YAZILARI

Katalog Tasarım Süreçleri

Kasım 16th, 2018|0 Comments

Katalog Tasarım Geçmişten günümüze firmaların ürünlerini sergilemek için en çok kullandığı reklam materyali diyebiliriz... Peki katalog tasarım nedir ? [...]

Online katalog tasarım

Kasım 8th, 2018|0 Comments

Online katalog tasarım Online katalog tasarım hizmeti satın almak isterseniz bu süreci www.bordo-web.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin başlaması [...]

  • Web tasarım

Grafik Tasarım

Kasım 5th, 2018|0 Comments

Grafik tasarım, başlı başına bir sektör olan reklamın bel kemiği olmuş bir iştir, eski zamanlardan bu güne dek evrilerek [...]

Karton Çanta

Ekim 31st, 2018|0 Comments

Karton Çanta Karton çanta, iyi bir reklamınız olsun isterseniz bence karton çantayı bir kez daha düşünün... Neden mi? Çok [...]